Zobacz, jak możesz wesprzeć działania Instytutu Nowej Kultury!

Podobnie jak my, chcesz pomóc wzmacniać więzi rodzinne i wspomagać innych w walce z uzależnieniami, wykluczeniem społecznym oraz stać się częścią zespołu, który kreuje pozytywne zmiany społeczne? Nie czekaj! Przyłącz się do INK! Zobacz, jak!

Zostań naszym partnerem

Instytut Nowej Kultury współpracuje z organizacjami, które chcą podejmować działania w zakresie profilaktyki uzależnień. Działamy przede wszystkim wspólnie z jednostkami samorządu terytorialnego, a w szczególności z Gminnymi Komisjami Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Do współpracy zapraszamy wszystkie instytucje zainteresowane współtworzeniem programów i eventów, które pomagają zmieniać życie na lepsze.

Zostań wolontariuszem INK

Lubisz ludzi i chcesz im pomagać? Zaangażuj się bezpośrednio w działania, które podejmuje Instytut Nowej Kultury. To najprostszy sposób na to, aby wesprzeć nasze realizacje. Stań się częścią organizowanych przez nas eventów kulturalnych lub dołącz do zespołu organizatorów kampanii społecznych INK. Skontaktuj się i powiedz, w jakim zakresie możesz podjąć współpracy, a my znajdziemy sposób, aby wykorzystać Twoją pozytywną energię.

Przekaż darowiznę

Instytut Nowej Kultury to organizacja non-profit. Dlatego potrzebujemy wsparcia darczyńców. Liczy się każda, nawet najdrobniejsza pomoc. To kolejny krok w stronę zmiany na lepsze! Doceniamy Twoją hojność i dbamy o to, aby wszystkie środki przekazane na działalność INK zostały spożytkowane najlepiej, jak to możliwe. Gwarantujemy pełną transparentność finansową.

Jeśli chcesz zostać naszym darczyńcą, skontaktuj się już teraz!

INSTYTUT NOWEJ KULTURY

Potrzebujesz naszej pomocy?

A może chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami!

Dane firmowe

NIP: 5213856785
REGON: 382592042
KRS: 0000772319

Adres

Ul. Cypryjska 60,
02-761 Warszawa