Lidia Sadowa Ambasadorka

Cykl artykułów w prasie kobiecej nt. zjawiska przemocy domowej

Kampania edukacyjna dotycząca upowszechnienia informacji nt. zjawiska przemocy domowej i możliwości jej przeciwdziałania.

Projekt został zlecony i sfinansowany przez Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom, a zrealizowany przez Instytut Nowej Kultury we współpracy z Wydawnictwem Bauer.

Ambasadorami kampanii byli: Katarzyna Bosacka, Dorota Chotecka-Pazura i Radosław Pazura, Lidia Sadowa.

W każdym tekście zamieszczona była informacja o ofercie działającego na zlecenie KCPU Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” wraz z informacją o numerze telefonu: 800-12-00-02.

Więcej informacji na temat projektu dofinansowanego „Cykl Artykułów w prasie kobiecej nt. zjawiska przemocy w rodzinie”
Bauer świat kobiety

Współpraca z Wydawnictwem Bauer

Projekt polegał na zamieszczeniu cyklu 30 artykułów w prasie kobiecej – w 10 czasopismach należących do wydawnictwa Bauer: Twój Styl, Pani, Olivia, Świat kobiety, Poradnik domowy, Kobieta i życie, Przyjaciółka, Tele Tydzień, Życie na gorąco, Chwila dla Ciebie.

Autorami artykułów byli specjaliści w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej: Dorota Dyjakon, Katarzyna Fenik-Gaberle, Teresa Jadczak-Szumiło, Liliana Krzywicka, Jana Lisna, Alina Prusinowska-Marek, Magdalena Szafranek, Piotr Wojnowski, Grzegorz Wrona, Agnieszka Zachmann.

Rekomendacja Wydawnictwa Bauer
rekomendacja Bauer projekt artykuły w prasie kobiecej o przemocy.png

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk