28 marca 2023

Akademia Kompetencji – bezpłatne szkolenie dla członków GKRPA

Akademia Kompetencji zaproszenie.jpg

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w “AKADEMII KOMPETENCJI” – bezpłatnym szkoleniu dla członków gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych. Szkolenie realizowane jest na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Celem szkolenia jest zwiększenie kompetencji członków gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych oraz osób przygotowujących się do takiej pracy, a zwłaszcza:

• nabycie przez uczestników kompleksowej wiedzy w obszarze profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii, a także uzależnień behawioralnych;
• nabycie umiejętności niezbędnych do realizacji zadań z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień, kompetencji do wskazywania i  podejmowania skutecznych i  adekwatnych działań w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, zwłaszcza prowadzenia rozmów z klientami gminnych komisji, dotyczących motywowania do podjęcia leczenia, przy wykorzystaniu techniki Dialogu Motywującego.

Program szkolenia został opracowany w oparciu o wytyczne KCPU w zakresie Ramowego programu podstawowego szkolenia dla GKRPA. Uczestnicy otrzymają Certyfikaty potwierdzające ich udział w „Akademii Kompetencji”.

Zajęcia obejmują 62 godziny zajęć dydaktycznych, w tym:

41 godzin wykładów (15h online na żywo i 26h stacjonarnie)
21 godzin warsztatów (stacjonarnie).

Zajęcia będą odbywać się w formie hybrydowej. Część wykładów odbędzie się w formie zdalnej – online, pozostałe wykłady i wszystkie warsztaty odbędą się formie stacjonarnej, w trakcie dwóch zjazdów szkoleniowych (3- i 2-dniowych) w Łodzi lub Olsztynie.

Uczestnicy zjazdów szkoleniowych mają zagwarantowany bezpłatny nocleg i wyżywienie w czasie szkolenia.

Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą Formularza zgłoszeniowego

Szczegółowe informacje (w tym zagadnienia tematyczne szkoleń) oraz link do zapisów znajduje się w załączonym Zaproszeniu.

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie dla GKRPA.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o szkoleniu można uzyskać mailowo: biuro@instytutnowejkultury.pl
lub tel: +48 730 030 992 +48 730 030 765

tagi

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk