13 maja 2024

Akademia Kompetencji Wrocław 2024. Relacja z wydarzenia

Akademia Kompetencji Wrocław 202420240508_0013.jpg

Instytut Nowej Kultury od 8 do 10 maja 2024 r. miał przyjemność gościć we Wrocławiu. To właśnie w tym mieście, w gościnnym hotelu Mercure Wrocław Centrum, odbył się pierwszy zjazd 2. edycji "Akademii Kompetencji 2024" - podstawowego szkolenia dla członków gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych.

Jest to bardzo ważna inicjatywa edukacyjna przygotowująca kandydatów do pracy w gminnych komisjach oraz podnosząca kompetencje osób zasiadających w tych gremiach. Szkolenie składa się z dwóch trzydniowych zjazdów stacjonarnych oraz z cyklu zajęć w formule online live. Program szkolenia został opracowany w oparciu o wytyczne Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom KCPU w zakresie Ramowego programu podstawowego szkolenia dla GKRPA.

Wykłady i warsztaty w ramach szkolenia poprowadzili Pani Jadwiga Fudała oraz Pan Andrzej Wojciechowski.

Zadanie zostało współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych na zlecenie Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom KCPU.  

Dziękujemy Panu Andrzejowi za zdjęcia!

tagi

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk