14 października 2022

Internetowe kampanie profilaktyczne INK

Kampanie internetowe.jpg

Instytut Nowej Kultury zaprasza do skorzystania z oferty internetowych kampanii profilaktycznych.

Internet stał się główną przestrzenią wymiany informacji dla coraz większej liczby osób i może być jednym z narzędzi pomocnych w przeciwdziałaniu uzależnieniom oraz w kształtowaniu prozdrowotnych i prospołecznych postaw. W ramach edukacyjnej kampanii społecznej z wykorzystaniem płatnej reklamy na stronach i portalach dostępnych dla mieszkańców, oferujemy działania w ustalonym temacie w sieci reklamowej Google, Facebook. Odbiorcami działań są mieszkańcy oraz osoby przebywające na terenie wybranej jednostki administracyjnej – gminy, miasta, powiatu, województwa.

Tematyka i szczegóły dotyczące realizacji oferty zostaną ustalone po kontakcie z biurem fundacji.

KUP TERAZ

Zakup kampanii może być finansowany ze środków Gminnego/Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, a także ze środków pochodzących z opłat od sprzedaży napojów alkoholowych w opakowaniach jednostkowych o ilości nominalnej napoju nieprzekraczającej 300 ml.

 

internetowe-kampanie-profilaktyczne.jpg

 

tagi

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk