15 kwietnia 2024

Narada w Krynicy-Zdroju, 11-12 kwietnia 2024 r. - fotorelacja

Narada w Krynicy-Zdrój06.jpg

11-12 kwietnia 2024 r. Instytut Nowej Kultury miał zaszczyt gościć w malowniczej Krynicy Zdrój. W tym pięknym mieście, w hotelu Panorama Resort & SPA, odbyła się Narada dla samorządów lokalnych z terenu powiatu "Aktywizacja, współpraca, integracja – czyli samorządy w działaniu na rzecz profilaktyki uzależnień". 

Na Naradę zaprosiła Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii Krynicy-Zdroju. Gratulujemy Gospodarzom podjęcia się realizacji tej ważnej inicjatywy!

Zajęcia poprowadzili: dr hab. Magdalena Szafranek, Jolanta Terlikowska MBA, p. Andrzej Wojciechowski oraz p. Mateusz Terlikowski. Dziękujemy Prowadzącym oraz wszystkim Uczestnikom za zaangażowanie i kreatywność. Efekty pracy warsztatowej można podziwiać na zamieszczonych zdjęciach w galerii.  

Uczestnicy otrzymali zaświadczenie potwierdzające ich udział w naradzie podpisane przez dyrektora KCPU dr Piotra Jabłońskiego oraz dyrektor INK Jolantę Terlikowską.

Cele narady były następujące:

  • Podniesienie jakości i skuteczności działań profilaktycznych związanych z realizacją gminnych programów profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii.  
  • Okazja do współpracy i wymiany doświadczeń na obszarze powiatu.  
  • Integracja samorządowców.  
  • Podniesienie kompetencji osób związanych z realizacją gminnych programów.

Realizacja zadania wydatnie przyczyniła się do podniesienia kompetencji uczestników oraz przyczyniła się do ożywionej współpracy specjalistów w obszarze profilaktyki z terenu powiatu. Niech ta dobra praktyka będzie kontynuowana.  

Zadanie zostało zrealizowane przez Instytut Nowej Kultury i dofinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

tagi

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk