29 września 2023

Porozumienie. Skuteczny Samorząd – Efektywna Profilaktyka

 

Porozumienie-broszura-e1695977842995.png

 

Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w nowym, w naszej ocenie pionierskim projekcie, którego celem jest podnoszenie efektywności Gminnych Programów: Porozumienie. Skuteczny Samorząd – Efektywna Profilaktyka (w skrócie PSSEP).
Ten nowatorski format współpracy jest skierowany specjalnie do Jednostek Samorządu Terytorialnego.

Dlaczego PSSEP?

Nasza Fundacja Instytut Nowej Kultury zebrała pośród swoich licznych doświadczeń (konferencji, szkoleń, prowadzenia studiów podyplomowych czy kampanii dla samorządów) sugestie, opinie, prośby od uczestników naszych rozmaitych inicjatyw. Wielu kierowało do nas słowa zachęty: “Zróbcie coś specjalnego dla samorządów, ale nie jednorazowego, lecz coś systemowego, coś co będzie efektowne i skuteczne, coś, co przyczyni się do znaczącego sukcesu w dziedzinie profilaktyki na naszym lokalnym terenie…”
Długo zastanawialiśmy się nad tym, jak te oczekiwania przekuć w rzeczywistość.
W końcu, po kilku miesiącach starannych przygotowań, konsultacji – oto jest! PSSEP – specjalna oferta skierowana do samorządów, które chcą realizować skuteczne i dobre jakościowo programy profilaktyki uzależnień.

Kto stoi za PSSEP?

Za tym pionierskim formatem Porozumienie. Skuteczny Samorząd – Efektywna Profilaktyka stoi Fundacja Instytut Nowej Kultury która już od lat prowadzi liczne programy profilaktyczne skierowane przede wszystkim do Jednostek Samorządu Terytorialnego. Chcemy te nasze wielokierunkowe doświadczenia wykorzystać dla wsparcia każdej Gminy, Powiatu czy Województwa przystępującego do programu (Uczestnika PSSEP).

Jakie są korzyści przystąpienia do PSSEP?

Jeśli są Państwo zainteresowani i zdeterminowani, aby pozyskać narzędzia do zmieniania obrazu profilaktyki w Państwa społeczności lokalnej, zapraszamy do zapoznania się z broszurą o PSSEP (w poniższym linku).
Broszura: Porozumienie. Skuteczny Samorząd -Efektywna Profilaktyka

Tu wspomnijmy tylko niektóre korzyści:
Webinary eksperckie, Networking, Akademia Kompetencji, Materiały Edukacyjne, Newesletter edukacyjny, Konferencja,
Indywidualne Spotkania Doradczo-Eksperckie, Tytuł i certyfikat “Gmina Promująca Profilaktykę Uzależnień”.

Powyższe i inne niewymienione tutaj korzyści w przystępnej cenie! Jakość i skuteczność przy optymalizacji kosztów.
Do wyboru trzy abonamenty roczne pozwalające na długofalową strategię:
Start (5400 zł. + vat), Standard (7000 zł. + vat) i Premium (8100 zł. + vat).
Razem zmieniajmy obraz naszej społeczności!
Zapraszamy do kontaktu z biurem fundacji.
biuro@instytutnowejkultury.pl
+48 730 030 992+48 730 030 765

tagi

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk