5 lipca 2023

“Wokół przemocy, krzywdzenia, traumy…” – opinie uczestników

 

konferencja wokol przemocy.jpg

 

Serdecznie dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie oraz udział w w konferencji “Wokół przemocy, krzywdzenia, traumy…“, zorganizowanej przez nas w dniach 13–15 czerwca 2023 roku w Warszawie, na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Wierzymy, że konferencja dostarczyła jej uczestnikom niezbędnej, fachowej wiedzy na temat aktualnych problemów, wyzwań i rozwiązań służących ochronie rodzin przed przemocą oraz różnych perspektyw patrzenia na przemoc domową i przeciwdziałanie przemocy. Mamy również nadzieję, że przeprowadzone w ramach konferencji wykłady i prelekcje zwiększyły kompetencje ich uczestników w zakresie pracy z osobami dorosłymi doświadczającymi przemocy, dziećmi krzywdzonymi oraz sprawcami przemocy. Jesteśmy przekonani, że jeszcze wiele razy będziemy mieli okazję współpracować przy kolejnych, naszych projektach, dotyczących równie ważnych tematów i problemów społecznych.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem odzewu oraz ilości nadesłanych do nas przez uczestników konferencji pozytywnych wrażeń i opinii. To dla nas wielka satysfakcja i zachęta do dalszych działań. Z nieskrywaną dumą i radością dzielimy się kilkoma opiniami nadesłanymi do nas przez uczestników konferencji.

“Konferencja niezwykle ciekawa, bardzo wartościowa i przydatna w pracy zawodowej.”

“Konferencja spełniła w pełni moje oczekiwania i oceniam ją bardzo wysoko pod każdym względem.”

“Gratuluję świetnej konferencji zarówno organizacji, jaki poziomu merytorycznego. Jestem pod dużym wrażeniem ☺️”

“Konferencja na wysokim poziomie. Wspaniali Prelegenci. Organizacja rewelacyjna. Dziękuję za możliwość udziału. Polecam innym i czekam na kolejne.”

“W nawiązaniu do mającej miejsce w ubiegłym tygodniu (bardzo intensywnej, rzeczowej i na bardzo wysokim poziomie) konferencji, pragnę jeszcze raz podziękować za możliwość udziału :-)”

“Dziękuję za to, że miałam możliwość uczestniczyć w niniejszym wydarzeniu. Jestem niesamowicie wdzięczna za doświadczenia w owym obszarze. Gratuluję także zorganizowania konferencji na tak wysokim poziomie jakościowym, merytorycznym, ciekawym, etc. Dziękuję i mam nadzieję, że do zobaczenia przy kolejnych projektach z Państwa udziałem!”

“Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia na wykładach, pozyskaliśmy wiedzę niezbędną do wykonywania naszej pracy, nawiązaliśmy nowe relacje, wymieniliśmy się doświadczeniami. Mamy nadzieję, że podobne Konferencje będą się odbywały regularnie, ponieważ wykonując tak trudną i odpowiedzialną pracę potrzebujemy wiedzy i wzajemnego wsparcia.”

“Konferencja 13-15.06.2023 r była piękna – brak mi słów. Prowadząca była przemiła, pełna szacunku i wrażliwości. Nigdy nie byłam na tak pięknej konferencji zorganizowanej ,,z serca” – takie rzeczy się po prostu czuje. Dziękuję to za mało!”

Za wszystkie Państwa opinie bardzo serdecznie dziękujemy!

tagi

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk