Kampanie internetowe

Internetowe kampanie profilaktyczne

6 999,00 zł 6 000,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 6 000,00 zł

Instytut Nowej Kultury zaprasza do skorzystania z oferty internetowych kampanii profilaktycznych.

W ramach kampanii korzystamy z płatnej reklamy na stronach i portalach dostępnych dla mieszkańców.

Odbiorcami działań są mieszkańcy oraz osoby przebywające na terenie wybranej jednostki samorządowej.

Tematyka i szczegóły dotyczące realizacji oferty zostaną ustalone po kontakcie z biurem fundacji.


O produkcie

Internet stał się główną przestrzenią wymiany informacji dla coraz większej liczby osób i może być jednym z narzędzi pomocnych w przeciwdziałaniu uzależnieniom oraz w kształtowaniu prozdrowotnych i prospołecznych postaw.

W ramach edukacyjnej kampanii społecznej z wykorzystaniem płatnej reklamy na stronach i portalach dostępnych dla mieszkańców, oferujemy działania w ustalonym temacie w sieci reklamowej Google, Facebook.

Odbiorcami działań są mieszkańcy oraz osoby przebywające na terenie wybranej jednostki administracyjnej - gminy, miasta, powiatu, województwa.

Podstawowy pakiet obejmuje przekazanie kompletu 10 grafik oraz 3 artykułów do zamieszczenia na stronach i portalach. Dodatkowo możliwe jest także dostarczenie drukowanych materiałów edukacyjnych.

Czas trwania kampanii: 14 dni.

Minimalna liczba wyświetleń treści edukacyjnych: 150 000.

Istnieje możliwość zindywidalizowania zamówienia, w zależności od potrzeb Zamawiającego.

Zakup kampanii może być finansowany ze środków Gminnego/Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, a także ze środków pochodzących z opłat od sprzedaży napojów alkoholowych w opakowaniach jednostkowych o ilości nominalnej napoju nieprzekraczającej 300 ml.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk