Cele Kampanii Nierozerwalni

SIŁA WIĘZI RODZINNYCH
Pokazanie, że więzi rodzinne są kluczowe dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania każdego człowieka. Rodzina powinna tworzyć trwałą wspólnotę kochających się wzajemnie osób, które wspólnie ponoszą trudy dnia codziennego.
SPOŁECZNOŚĆ NIEROZERWALNYCH
Stworzenie społeczności Nierozerwalnych, która swoim życiem będzie promować wartość kochającej się rodziny. Tworzenie wspólnej przestrzeni, w której razem przeżywamy i dzielimy się doświadczeniami życia rodzinnego, a także wspieramy się w wyzwaniach jakie przynosi życie.
POZYTYWNY PRZEKAZ
Dotarcie do rodzin w całej Polsce z przekazem edukacyjnym o budowaniu więzi w rodzinie. Pragniemy, aby każdy dysponował wiedzą pozwalającą na tworzenie silnych, trwałych i pełnych miłości relacji.
ŻYCIE Z PASJĄ
Cała nasza codzienność będzie pełna pasji i radości, jeśli nasze rodziny będą środowiskiem pozytywnego wzrostu. Chcemy wzajemnie mobilizować się do podejmowania różnorodnych i więziotwórczych aktywności.

Sprawdź więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk