szkolenie sprzedawcy

Szkolenie dla sprzedawców napojów alkoholowych

Na stronie Urzędu Miasta w Jaśle ukazał się artykuł poświęcony szkoleniu dla sprzedawców napojów alkoholowych, przeprowadzonemu przez Instytut Nowej Kultury.

„Sprzedaż alkoholu nieletniemu jest przestępstwem, za które odpowiada zarówno sprzedawca, jak i właściciel sklepu, w którym do tego przestępstwa doszło. Dlatego 16 maja odbyło się kolejne szkolenie dla sprzedawców napojów alkoholowych zorganizowane przez pełnomocnika burmistrza ds. przeciwdziałania uzależnieniom oraz Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle. Szkolenie przeprowadziła Jolanta Terlikowska reprezentująca Instytut Nowej Kultury (…)

Więcej: https://um.jaslo.pl/pl/sprawdzam-i-chronie-alkohol-tylko-dla-18/

szkolenie sprzedawcy (2)

„Sprzedawcy zyskali praktyczną umiejętność asertywnego odmawiania sprzedaży alkoholu nieletnim, przekonali się do tego jak ważne jest zwracanie uwagi na wiek klientów usiłujących zakupić alkohol, zapoznali się z technikami prośby o okazanie dowodu tożsamości. Otrzymali także pakiet materiałów edukacyjno – informacyjny (ulotki, plakaty, praktyczne gadżety) pozwalający sprzedawcy szybko ustalić wiek kupującego alkohol, które będą mogli wykorzystywać w codziennej pracy.”

Źródło: https://um.jaslo.pl/pl/sprawdzam-i-chronie-alkohol-tylko-dla-18/

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk