18 maja 2023

Konferencja „Wokół przemocy, krzywdzenia, traumy…”

konferencja wokol przemocy 03.jpg
Zapraszamy do udziału w bezpłatnej 3-dniowej, ogólnopolskiej konferencji: “Wokół przemocy, krzywdzenia, traumy…”, organizowanej na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.
Konferencja odbędzie się w dniach 13–15 czerwca 2023 roku (wtorek-czwartek) w Sound Garden Hotel, ul. Żwirki i Wigury 18 w  Warszawie.
Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli instytucji, służb i organizacji pozarządowych, zaangażowanych w przeciwdziałanie przemocy domowej.
Uczestnicy konferencji mają zapewniony nocleg oraz wyżywienie w czasie trwania konferencji.

Cele konferencji:
• przedstawienie aktualnych informacji oraz obszarów problemowych dotyczących przeciwdziałania przemocy w rodzinie;
• dostarczenie wiedzy na temat aktualnych rozwiązań dotyczących ochrony rodzin przed przemocą. Uwzględnione zostaną aktualne problemy, wyzwania i rozwiązania służące ochronie rodzin przed przemocą;
• prezentacja różnych perspektyw patrzenia na przemoc w rodzinie i przeciwdziałania przemocy.
• zwiększenie kompetencji uczestników konferencji w zakresie pracy z osobami dorosłymi doświadczającymi przemocy, dziećmi krzywdzonymi oraz ze sprawcami przemocy;
• przedstawienie aktualnych informacji w zakresie funkcjonowania systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.
 
Szczegółowy Program znajduje się w Zaproszeniu na konferencję.

Zapisy trwają do 26 maja 2023 poprzez formularz na stronie: https://www.konferencjawokolprzemocy.pl/

Konferencja jest organizowana przez Instytutu Nowej Kultury i jest dofinansowana ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych w ramach zadania realizowanego na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

tagi

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk