2 kwietnia 2024

Fotorelacja z Narady w Goleniowie, 26-27 marca 2024 r.

Narada w Goleniowie_17.jpeg

Szanowni Państwo, ostatnio mieliśmy przyjemność gościć w Goleniowie, pięknym mieście położonym w pobliżu naszego morza.

Na wydarzenie zaprosił uczestników Burmistrz Gminy Goleniów, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Goleniowie oraz Fundacja Instytut Nowej Kultury. W programie zjazdu nie zabrakło wykładów oraz warsztatów, które odbyły się w komfortowych warunkach dzięki zaangażowaniu gospodarzy miejsca Hotel JF Duet w Goleniowie. Zajęcia poprowadzili: dr hab. Magdalena Szafranek; Jolanta Terlikowska, MBA; p. Andrzej Wojciechowski; p. Mateusz Terlikowski.

Uczestnicy narady podnieśli swoje kompetencje w zakresie realizacji Gminnych Programów. Dzięki współpracy z kolegami z innych samorządów wymienili się doświadczeniami, co może przynieść dobre efekty w przyszłości. Ważną częścią spotkania było uroczyste wręczenie Gminie Goleniów certyfikatu "Gmina Promująca Profilaktykę Uzależnień". Serdecznie gratulujemy!

Założenia narady:

  • Podniesienie jakości i skuteczności działań profilaktycznych związanych z realizacją gminnych programów profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii
  • Okazja do współpracy i wymiany doświadczeń na obszarze powiatu
  • Integracja samorządowców
  • Podniesienie kompetencji osób związanych z realizacją gminnych programów.

Dziękujemy gospodarzom za owocną współpracę przy organizacji narady! Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego ważnego wydarzenia.

Zadanie zostało zrealizowane na zlecenie Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych.

tagi

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk