20 maja 2024

Akademia Kompetencji 2024, Lublin, II zjazd - relacja

Akademia Kompetencji_Lublin 2024_024.jpg

Instytut Nowej Kultury od 14 do 16 maja, ponownie miał przyjemność gościć w pięknym Lublinie. To właśnie w tym mieście, w niezwykle gościnnym i stylowym Hotel Wieniawski, odbył się drugi zjazd 1. edycji "Akademii Kompetencji 2024" - podstawowego szkolenia dla członków gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych.

To niezwykle ważna i pożyteczna inicjatywa edukacyjna przygotowująca kandydatów do pracy w gminnych komisjach oraz podnosząca kompetencje osób zasiadających w tych gremiach. Szkolenie składa się z dwóch trzydniowych zjazdów stacjonarnych oraz z cyklu zajęć w formule online live. Program szkolenia został opracowany w oparciu o wytyczne Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom KCPU w zakresie Ramowego programu podstawowego szkolenia dla GKRPA.

Wykłady i warsztaty na szkoleniu poprowadzili:

  • Jolanta Terlikowska,
  • Anna Puchacz-Kozioł,
  • Błażej Gawroński,
  • adw. dr Piotr Bogacki (Dyrektor Zespołu ds. Przestępczości Wobec Dzieci BRPD).

Zadanie zostało współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych na zlecenie Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom KCPU.  

tagi

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk