24 sierpnia 2020

Nierozerwalni w domu, czyli sposoby na zabawę z małym dzieckiem

Nierozerwalni w domu, czyli sposoby na zabawę z małym dzieckiem

Nierozerwalni w domu – to projekt, który chcemy podejmować z całą społecznością Nierozerwalnych w czasie epidemii koronawirusa. Na naszym fanpage’u “Nierozerwalni” na Facebooku pojawiają się posty oznaczone hasztagiem #Nierozerwalniwdomu, a w ich treści proponujemy Wam różnego rodzaju aktywności, które możecie robić w swoich domach.

Postanowiliśmy zrobić krok do przodu i przygotowaliśmy specjalnie dla Was do pobrania materiał merytoryczno-praktyczny pt. “Nierozerwalni w domu – zabawa z małym dzieckiem”. W pierwszej części (teoretycznej) przeczytacie o roli zabawy w życiu dziecka w zależności o wieku, a w drugiej części (praktycznej) znajdziecie 15 przykładów na zabawy z dzieckiem. Wszystkie możecie zrealizować bez wychodzenia z domu, co teraz jest tak bardzo ważne.

Poniżej znajduje się link do pobrania materiału! Wystarczy kliknąć!

Nierozerwalni_zabawa w domu

Jesteśmy przekonani, że dzięki Waszej kreatywności te zabawy nie tylko sprawdzą się w relacji z małymi dziećmi, ale także tymi starszymi. Każdą z zabaw możecie w dowolny sposób modyfikować oraz dostosowywać do swoich potrzeb. Jest to dodatkowa atrakcja i sposób na kreatywną adaptację naszych propozycji.

Gdy będziecie wybierać zabawy wraz z dzieckiem pamiętajcie o jednym – udana zabawa to taka, która także przyniesie radość. Wybierając aktywności kierujcie się tym, aby wszyscy na nich skorzystali.

Będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli zechcecie podzielić się z nami zdjęciami z zabaw, które znajdują się w przygotowanym przez nas dla Was materiale. Piszcie do nas na Facebook bądź Instagramie i zaspokójcie naszą ciekawość, czy podobają się Wam zaproponowane przez nas sposoby na zabawę z dzieckiem. Czekamy na Wasze zdjęcia oraz informacje, które zabawy najbardziej polubiliście.

Mamy nadzieję, że będzie się dobrze bawić!!!

Ściskamy ciepło i życzymy dużo zdrowia,
Zespół Kampanii #Nierozerwalni

tagi

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk