Ogólnopolska konferencja „Od interwencji do skutecznej pomocy”

Zadanie dofinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Zadanie 18. Przygotowanie i przeprowadzenie ogólnopolskiej konferencji przeciw przemocy domowej

Nazwa własna zadania

Ogólnopolska konferencja „Od interwencji do skutecznej pomocy – czyli jak wspierać rodzinę z problemem przemocy domowej”

Cel zadania

Celem konferencji jest przedstawienie aktualnych problemów, wyzwań i rozwiązań służących ochronie rodzin przed przemocą, w tym przemocy domowej związanej z używaniem substancji psychoaktywnych.

Grupa docelowa

Uczestnikami konferencji będą przedstawiciele służb, instytucji i organizacji pozarządowych działających w obszarze przeciwdziałania przemocy domoweje.

Termin realizacji

od 2 stycznia 2024 r. do 30 września 2024 r.

Data podpisania umowy

2 stycznia 2024 r.

Opis zadania

Projekt polega na przygotowaniu i przeprowadzeniu ogólnopolskiej konferencji pod nazwą „Od interwencji do skutecznej pomocy, czyli jak wspierać rodzinę z problemem przemocy domowej”, adresowanej do osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy domowej. Konferencja odbędzie się w Warszawie i weźmie w niej udział 130 osób.

 

Konferencja_przemoc 2024.jpg

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk