Artykuły w prasie kobiecej na temat zjawiska przemocy w rodzinie

 

pasek-z-logotypami-1536x220.jpg

 

Zadanie dofinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Nazwa własna zadania

Cykl artykułów w prasie kobiecej na temat zjawiska przemocy w rodzinie – kampania edukacyjna „NIE dla przemocy w rodzinie”

Cel zadania

1. Dostarczenie wiedzy nt. problematyki przemocy w rodzinie,

2. Upowszechnienie informacji nt. możliwości uzyskania pomocy, w tym obowiązujących procedur ochronnych

3. Promocja oferty Pogotowia „Niebieska Linia”

Grupa docelowa

Czytelnicy prasy kobiecej z segmentu luksusowego, poradnikowego, rozrywkowego i telewizyjnego. Przede wszystkim kobiety w różnym wieku, o różnym statusie materialnym, ogół społeczeństwa.

Termin realizacji

Od 2 stycznia 2023 r. do 31 października 2023 r.

Opis zadania

Projekt polega na upowszechnieniu informacji nt. zjawiska przemocy w rodzinie i możliwości zatrzymania przemocy oraz uzyskania pomocy, poprzez publikację 30 artykułów w prasie kobiecej. W 10 czasopismach zamieszczone zostaną po 3 artykuły dotyczące zagadnień związanych z problematyką przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Dodatkowo artykuły będą zamieszczone w internecie na www.twojstyl.pl i www.sprawdzone.pl. W każdym tekście zamieszczona będzie także informacja o ofercie działającego na zlecenie KCPU Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” (i telefonie 800-12-00-02). Planujemy dotrzeć z informacjami nt. przemocy w rodzinie do około 5 618 000 osób.

 

artykuly-w-prasie-kobiecej-2023-1-600x849.jpg

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk