Ogólnopolska konferencja „Wokół przemocy, krzywdzenia, traumy”

 

pasek-z-logotypami-1536x220.jpg

 

Zadanie dofinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Zadanie 13. Ogólnopolska konferencja przeciw przemocy w rodzinie

Nazwa własna zadania

Ogólnopolska konferencja „Wokół przemocy, krzywdzenia, traumy….”

Cel zadania

Dostarczenie wiedzy na temat aktualnych rozwiązań dotyczących ochrony rodzin przed przemocą oraz zaprezentowanie różnych perspektyw patrzenia na przemoc w rodzinie i przeciwdziałanie przemocy, z uwzględnieniem aktualnych problemów, wyzwań i rozwiązań służących ochronie rodzin przed przemocą.

Grupa docelowa

Przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz instytucji i służb działających w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Termin realizacji

od 2 stycznia 2023 r. do 30 września 2023 r.

Opis zadania

Zadanie polega na przeprowadzeniu ogólnopolskiej konferencji przeciw przemocy w rodzinie pod hasłem „Wokół przemocy, krzywdzenia, traumy…” W konferencji, która odbywać się będzie w Warszawie w dniach 13-15.06.2023 r. weźmie udział 130 osób. Uczestnikami będą przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz instytucji i służb działających w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Celem konferencji jest przedstawienie aktualnych obszarów problemowych dotyczących przeciwdziałania przemocy w rodzinie. W trakcie konferencji wygłoszonych zostanie 20 wykładów w ramach sesji tematycznych:

  • Wokół przemocy…
  • Osoba dorosła doświadczająca przemocy
  • Sprawca przemocy
  • Dziecko – różne oblicza krzywdy
  • System przeciwdziałania przemocy domowej

Gośćmi honorowymi konferencji będzie 2 wykładowców ze Stanów Zjednoczonych, którzy poprowadzą wykłady w formie on-line. Wykłady te będą tłumaczone symultanicznie.

konferencja-przemoc-2023-600x849.jpg

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk